גן עדן במרחק של שעה


ידעתם שגן עדן נמצא במרחק שעה מכם? חצי שנה שאני רואה תמונות, סרטונים ובונה פרסומים על בתי מלון שרק אנשים עם סכומי כסף נכבדים יכולים להרשות לעצמם להגיע לשם. אם שאלתם את עצמכם על איזה מקום אני מדברת שתדעו שגן העדן שהייתי נמצא ביוון. אחרי תדרוך על המסלול ומה מומלץ להביא, בשעת לילה מאוחרת עם מזוודה, ג'קט (כי הפחידו אותי שיהיה קר בטיסה) , בקבוק מים והמון התרגשות יצאתי מפתח ביתי לכיוון השדה. עלינו על מטוס, אני והחברים שלי מהמשרד ויצאנו לסיור לימודי.

כל הזמן דמיינתי אם אכן המקומות נראים כמו בתמונות, אם לא אתאכזב, אם כל הציפיות שלי שהמקומות אכן חלומיים לא ירדו לטמיון בין רגע. אז התחלנו את המסע במקום הררי, עם ארוחת בוקר כפרית כמו בסרטים ויצאנו לסיורים. 
אני אשקר אם לא נעתקה נשמתי כשירדתי מהמיניבוס. התמונות אכן דומות למציאות, אבל המציאות עולה על כל דמיון. המלון הראשון שראינו היה צבוע לבן, טהור עם מעט צבעי כחול נושק לים ועם בריכה ענקית. והארוחות שאכלנו? אין צורך שארחיב, זה בטח כבר מובן שפחות ממנות שף זה לא היה.

ואז באמצע שום מקום, כשאנחנו עולים כמה חבר'ה במעלית מהלובי לקומה השלישית במלון בוטיק יפיפייה כדי לראות את הגג עם הנוף עוצר הנשימה, המעלית נעצרה והדלתות לא נפתחו. שמונה אנשים – כנראה שהמשקל היה מעל המותר – נמצאים בתוך מעלית מטר על מטר, אחד ליד השני מבלי יכולת לזוז.

דקה וחצי בין כל היופי הזה שראינו עד כה, נעצרו בין רגע בתוך מעלית עם שמונה נוסעים, 2 שכלל לא הכרתי. כשהדקה וחצי נגמרו והדלתות נפתחו חיכו לנו שתי בחורות יפיפיות מהמלון עם מגש שעליו מונחים כוסות מים ופלח לימון. הכול מתואם, מדויק, מטוקטק.

 

crete

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *